Fixoni má novú kolekciu pre predčasne narodené deti

24.05.2012 12:21

Dánska značka FIXONI má riešenie pre mamičky predčasne narodených detí.

V ponuke má kolekciu Little Bee určenú pre najmenšie detičky, ktoré sa narodili predčasne alebo s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Oblečenie je navrhované v úzkej spolupráci s neonatológmi v Dánsku, takže má na bokoch aj otvory, cez ktoré je možné v prípade potreby viesť rôzne hadičky, kým je bábätko v inkubátore. Zároveň nemá plné chodidlá, aby bolo možné manipulovať s monitorom na meranie vitálnych funkcií.

V ponuke je biele oblečenie s macíkmi – ružovými alebo modrými. A teraz prichádza na trh nová prúžková varianta, samozrejme v ružovej a v modrej farbe. Body, polodupačky, pyžamká, košieľky, dupačky a čiapočky sú vyrobené zo 100%  organickej bavlny a je možné ich zakúpiť vo veľkostiach 32 až 50. Bábätká majú veľmi jemnú pokožku, preto aj tieto výrobky sú mäkučké na dotyk, príjemne hladia pokožku a neobsahujú žiadne alergény (ani kovové časti).

Little Bee si obľúbia nielen mamičky predčasne narodených detí, ale aj dvojičiek či viacorčiatiek, keďže aj tie zväčša na začiatku potrebujú veľkosť 44.

 

Viac tu: https://www.fixoni.sk/kolekcie/little-bee/

Späť